Argus Energy sponsorem "Jesień Nie Musi Być Smutna"

02-12-2013

Tradycyjnie, jak co roku Przedszkole Miejskie nr 3 w Jaśle było organizatorem Jubileuszowego X Przeglądu Piosenki Przedszkolnej pod hasłem "Jesień Nie Musi Być Smutna".

W środowy poranek (20 listopada) sala widowiskowa Jasielskiego Domu Kultury wypełniła się dzieciakami z jasielskich przedszkoli. Blisko stu przedszkolaków z jasielskich placówek prezentowało swoje piosenki nawiązujące do tego, że jesień wcale nie musi być smutna.

Każdy występ był inny, piękny i oryginalny. Dzieci w efektownych strojach prezentowały się na scenie wspaniale, a ich rówieśnicy i zaproszeni goście z entuzjazmem oklaskiwali każdą występującą grupę. Przedszkolaki, oprócz prezentacji muzycznych, zachwyciły również kolorowością strojów i estetyką ich wykonania oraz wyjątkowym pokazem jesiennej mody.
Na zakończenie występu przedszkolaki z rąk sponsorów otrzymały pluszowe upominki.

Nie ma nic przyjemniejszego na świecie jak zobaczyć roześmiane buzie naszych przedszkolaków - i tych na scenie, jak również i tych na widowni. Dlatego z przyjemnością angażujemy się w tego typu przedsięwzięcia - powiedziała Ania Bialik, która wspólnie z Piotrem Bialikiem Prezesem Zarządu  od wielu lat wspomaga przedszkole miejskie Nr 3 w Jaśle.